FPC050P020
Productnummer DigiKey
FPC050P020-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPC050P020
Beschrijving
FPC/FFC SMT CONN .5MM PITCH 20PI
Gedetailleerde beschrijving
SMD naar DIP FPC-connector 20 0,020" (0,50mm) Epoxyglas FR4
Categorie
Aantal posities
20
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Plaatdikte
0,062" (1,57mm) 1/16"
Grootte / afmetingen
0,900" x 1,050" (22,86mm x 26,67mm)