FPC050P030
Productnummer DigiKey
FPC050P030-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPC050P030
Beschrijving
FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Gedetailleerde beschrijving
SMD naar DIP FPC-connector 30 0,020" (0,50mm) Epoxyglas FR4
Categorie
Aantal posities
30
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Plaatdikte
0,062" (1,57mm) 1/16"
Grootte / afmetingen
0,900" x 1,550" (22,86mm x 39,37mm)