FPC050P040
Productnummer DigiKey
FPC050P040-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPC050P040
Beschrijving
FPC/FFC SMT CONNECTOR 0.5 MM PIT
Gedetailleerde beschrijving
SMD naar DIP FPC-connector 40 0,020" (0,50mm) Epoxyglas FR4
Categorie
Aantal posities
40
Hoogte
0,020" (0,50mm)
Serie
Plaatdikte
0,062" (1,57mm) 1/16"
Grootte / afmetingen
0,900" x 2,050" (22,86mm x 52,07mm)