FPC050P060ST
Productnummer DigiKey
315-FPC050P060ST-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FPC050P060ST
Beschrijving
FPC/FFC SMT CONNECTOR (0.5 MM PI
Gedetailleerde beschrijving
Connector naar DIP FFC/FPC-connector 60 0,020" (0,50mm)
Categorie
Prototype printplaat
Connector naar DIP
Fabrikant
Chip Quik Inc.
Verpakking geaccepteerd
FFC/FPC-connector
Serie
Aantal posities
60
Hoogte
0,020" (0,50mm)