PDF700S240-view2
PDF700S240
Productnummer DigiKey
2034-PDF700S240-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PDF700S240
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 701W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 29,2A 90 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Functies
Instelbare uitgang, grondplaat, PFC, aan/uit op afstand, universele ingang
Fabrikant
Cincon Electronics Co. LTD
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Serie
Efficiëntie
90%
Verpakking
Box
Type montage
Through-hole
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Volledige brick
Type
Omhuld
Grootte / afmetingen
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE, cURus, DEMKO
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24V
Lijnregeling
±0,5%
Stroom - uitgang (max.)
29,2A
Belastingsregeling
±0,5%
Vermogen (watt)
701 W