PACSR24021S
Productnummer DigiKey
941-1794-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PACSR24021S
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 504W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 21A 85 ~ 265 VAC Ingang
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 100°C (met reductie)
Efficiëntie
93,5%
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
4,36" L x 2,00" B x 0,54" H (110,7mm x 50,8mm x 13,7mm)
Spanning - ingang
85 ~ 265 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Stroom - uitgang (max.)
21A
Basisproductnummer
Vermogen (watt)
504 W