CSX-252FAE24000000T
Productnummer DigiKey
300-8828-2-ND - Tape & Reel (TR)
300-8828-1-ND - Cut Tape (CT)
300-8828-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CSX-252FAE24000000T
Beschrijving
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,8V ~ 3,3V Stand-by (uitschakelen) 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,3V
Fabr.
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Stroom - voeding (max.)
7mA
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Basis resonator
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Type
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)