SG-210STF 24.0000ML5
Productnummer DigiKey
114-SG-210STF24.0000ML5TR-ND - Tape & Reel (TR)
114-SG-210STF24.0000ML5CT-ND - Cut Tape (CT)
114-SG-210STF24.0000ML5DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SG-210STF 24.0000ML5
Beschrijving
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
24 MHz XO (standaard) CMOS Oscillator 1,8V ~ 3,3V Stand-by (uitschakelen) 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Stroom - voeding (max.)
2,2mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
4-SMD, zonder kabel
Basis resonator
Apparaatpakket leverancier
4-SMD (2,5x2)
Type
Grootte / afmetingen
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frequentie
Hoogte - geplaatst (max.)
0,035" (0,90mm)
Functie
Stand-by (uitschakelen)
Stroom - voeding (uitschakelen) (max.)
2,7µA
Uitvoer
CMOS
Basisproductnummer
Spanning - voeding
1,8V ~ 3,3V