CDBHD1100L-G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | CDBHD1100L-G |
Beschrijving | BRIDGE RECT 1P 100V 1A MINI-DIP |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage Mini-dip (TO-269AA) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 750 mV @ 1 A |
Fabrikant Comchip Technology | Stroom - sper lekkage bij Vr 500 µA @ 100 V |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 125°C (TJ) |
Status onderdeel Niet voor nieuwe ontwerpen | Type montage Opbouwmontage |
Type diode Enkele fase | Verpakking / doos TO-269AA, 4-BESOP |
Technologie Schottky | Apparaatpakket leverancier Mini-dip (TO-269AA) |
Spanning - piek sper (max.) 100 V | Basisproductnummer |
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) 1 A |