CDBHD1100L-G is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Comchip Technology
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Bruggelijkrichter Enkele fase Schottky 100 V Opbouwmontage Mini-dip (TO-269AA)
CDBHD1100L-G
Productnummer DigiKey
641-1209-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-1209-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1209-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CDBHD1100L-G
Beschrijving
BRIDGE RECT 1P 100V 1A MINI-DIP
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
750 mV @ 1 A
Fabrikant
Comchip Technology
Stroom - sper lekkage bij Vr
500 µA @ 100 V
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Status onderdeel
Niet voor nieuwe ontwerpen
Type montage
Opbouwmontage
Type diode
Enkele fase
Verpakking / doos
TO-269AA, 4-BESOP
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
Mini-dip (TO-269AA)
Spanning - piek sper (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
1 A