CPDU3V3UP
Productnummer DigiKey
641-CPDU3V3UPTR-ND - Tape & Reel (TR)
641-CPDU3V3UPCT-ND - Cut Tape (CT)
641-CPDU3V3UPDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CPDU3V3UP
Beschrijving
TVS DIODE 3.3VWM 8V 0603/SOD523F
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8V Klem 5A (8/20µs) Ipp TVS - Dioden Opbouwmontage 0603/SOD-523F
Categorie
Vermogen - piek puls
40W
Capaciteit bij frequentie
12pF @ 1MHz
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C (TJ)
Spanning - sper doorslag (typ.)
3,3V
Verpakking / doos
2-SMD, zonder kabel
Spanning - klemmen (max.) bij Ipp
8V
Apparaatpakket leverancier
Stroom - piekpuls (10/1000 µs)
5A (8/20µs)