CZRQR52C5V6-HF
Productnummer DigiKey
641-2023-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-2023-1-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRQR52C5V6-HF
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 125MW 402
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 125 mW ±5% Opbouwmontage 0402
EDA/CAD-modellen
CZRQR52C5V6-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
100 nA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Verouderd
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
0402
Vermogen - max.
125 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms