CZRU52C3V3-HF
Productnummer DigiKey
641-2090-2-ND - Tape & Reel (TR)
641-2090-1-ND - Cut Tape (CT)
641-2090-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CZRU52C3V3-HF
Beschrijving
DIODE ZENER 3.3V 150MW SOD523F
Standaard levertijd fabrikant
8 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.3 V 150 mW ±5% Opbouwmontage 0603/SOD-523F
EDA/CAD-modellen
CZRU52C3V3-HF Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
25 µA @ 1 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Status onderdeel
Actief
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
0603/SOD-523F
Vermogen - max.
150 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
95 Ohms