226XMPL025MG19
Productnummer DigiKey
1572-226XMPL025MG19TR-ND - Tape & Reel (TR)
1572-226XMPL025MG19CT-ND - Cut Tape (CT)
1572-226XMPL025MG19DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
226XMPL025MG19
Beschrijving
CAP ALUM POLY 22UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 25 V Aluminium - Polymeercondensators 2917 (7343 metrisch) 40mOhm 2000 uur @ 105°C
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
40mOhm
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toepassingen
Ontkoppeling
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Type
Polymeer
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
22 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,083" (2,10mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - nominaal
25 V