AFK227M25F24T-F
Productnummer DigiKey
338-2171-2-ND - Tape & Reel (TR)
338-2171-1-ND - Cut Tape (CT)
338-2171-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AFK227M25F24T-F
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik - SMD 160mOhm @ 100kHz 2000 uur @ 105°C
Categorie
Polarisatie
Polair
Fabr.
Klasse
Serie
Toepassingen
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
450 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
600 mA @ 100 kHz
Capaciteit
Impedantie
160 mOhms
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,413" (10,50mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
160mOhm @ 100kHz
Grootte oppervlaktemontage
0,327" L x 0,394" B (8,30mm x 10,00mm)
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Type montage
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C