EDC155Z5R5V
Productnummer DigiKey
338-EDC155Z5R5V-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDC155Z5R5V
Beschrijving
1.5F, 5.5V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 5.5 V Axiaal, blik - verticaal 30Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Axiaal, blik - verticaal
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,748" dia (19,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,787" (20,00mm)
Spanning - nominaal
5.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm @ 1kHz