EDS105Z3R6V
EDS105Z3R6V
EDS105Z3R6V
Productnummer DigiKey
338-EDS105Z3R6V-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EDS105Z3R6V
Beschrijving
CAP 1F -20% +80% 3.6V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 F (EDLC) supercondensators 3.6 V Axiaal, blik - verticaal 30Ohm @ 1kHz 1000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 85°C
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Tray
Verpakking / doos
Axiaal, blik - verticaal
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
1 F
Grootte / afmetingen
0,748" dia (19,00mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,787" (20,00mm)
Spanning - nominaal
3.6 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
ESR (equivalente serieweerstand)
30Ohm @ 1kHz