HZA686M035X16T-F
Productnummer DigiKey
HZA686M035X16T-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
HZA686M035X16T-FCT-ND - Cut Tape (CT)
HZA686M035X16T-FDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HZA686M035X16T-F
Beschrijving
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
68 µF 35 V Aluminium - Polymeercondensators Radiaal, blik - SMD 35mOhm 10000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
HZA686M035X16T-F Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Klasse
AEC-Q200
Serie
Toepassingen
Automotive, bypass, ontkoppeling
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rimpelstroom bij lage frequentie
200 mA @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2 A @ 100 kHz
Type
Hybrid
Grootte / afmetingen
0,248" dia (6,30mm)
Capaciteit
68 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,315" (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte oppervlaktemontage
0,260" L x 0,260" B (6,60mm x 6,60mm)
Spanning - nominaal
35 V
Type montage
Opbouwmontage
ESR (equivalente serieweerstand)
35mOhm
Verpakking / doos
Radiaal, blik - SMD
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 105°C