MLP102M200EB0A
Productnummer DigiKey
338-1189-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP102M200EB0A
Beschrijving
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1000 µF 200 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 158mOhm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
200 V
Verpakking / doos
FlatPack, met lippen
ESR (equivalente serieweerstand)
158mOhm