MLP102M200EB1A
Productnummer DigiKey
338-4389-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP102M200EB1A
Beschrijving
CAP ALUM 1000UF 20% 200V FLATPAC
Gedetailleerde beschrijving
1000 µF 200 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 158mOhm @ 120 Hz 2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
3.8 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
5 A @ 20 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Spanning - nominaal
200 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
158mOhm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C