MLP113M050EB1A
Productnummer DigiKey
338-1193-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP113M050EB1A
Beschrijving
CAP ALUM 11000UF 20% 50V FLATPAC
Gedetailleerde beschrijving
11000 µF 50 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 36mOhm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
50 V
ESR (equivalente serieweerstand)
36mOhm