MLP151M350EK0A
Productnummer DigiKey
338-1198-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP151M350EK0A
Beschrijving
CAP ALUM 150UF 20% 350V FLATPACK
Gedetailleerde beschrijving
150 µF 350 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 1Ohm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Grootte / afmetingen
1,500" L x 1,750" B (38,10mm x 44,45mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
350 V
ESR (equivalente serieweerstand)
1Ohm