MLP281M450EB0C
Productnummer DigiKey
MLP281M450EB0C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP281M450EB0C
Beschrijving
CAP ALUM 280UF 20% 450V FLTPCK
Gedetailleerde beschrijving
280 µF 450 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack 585mOhm @ 120 Hz 2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
2 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.3 A @ 20 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Spanning - nominaal
450 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
585mOhm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C