MLP331M250EK0A
Productnummer DigiKey
338-1205-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP331M250EK0A
Beschrijving
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLATPACK
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 426mOhm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
1,500" L x 1,750" B (38,10mm x 44,45mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
250 V
Verpakking / doos
FlatPack, met lippen
ESR (equivalente serieweerstand)
426mOhm