MLP331M250EK0C
Productnummer DigiKey
MLP331M250EK0C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP331M250EK0C
Beschrijving
CAP ALUM 330UF 20% 250V FLTPCK
Gedetailleerde beschrijving
330 µF 250 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack 426mOhm @ 120 Hz 2000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 85°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
1.8 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
2.3 A @ 20 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
1,500" L x 1,750" B (38,10mm x 44,45mm)
Spanning - nominaal
250 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
426mOhm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C