MLP561M300EB0A
Productnummer DigiKey
338-1216-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLP561M300EB0A
Beschrijving
CAP ALUM 560UF 20% 300V FLATPACK
Gedetailleerde beschrijving
560 µF 300 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 240mOhm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
300 V
ESR (equivalente serieweerstand)
240mOhm