MLS113M040EB1A
Productnummer DigiKey
MLS113M040EB1A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MLS113M040EB1A
Beschrijving
CAP ALUM 11000UF 20% 40V FLATPAC
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
11000 µF 40 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack, met lippen 36mOhm @ 120 Hz 10000 uur @ 85°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
16.9 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
19.5 A @ 20 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
1,000" (25,40mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
3,000" L x 1,750" B (76,20mm x 44,45mm)
Spanning - nominaal
40 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,500" (12,70mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
36mOhm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
10000 uur @ 85°C