SK220M100ST
Productnummer DigiKey
338-2377-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SK220M100ST
Beschrijving
CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
22 µF 100 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 4,83Ohm 2000 uur @ 85°C
Categorie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 85°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Capaciteit
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Tolerantie
±20%
Type montage
Spanning - nominaal
100 V
Verpakking / doos
Radiaal, blik
ESR (equivalente serieweerstand)
4,83Ohm