THAS202M060AC0C
Productnummer DigiKey
338-4447-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
THAS202M060AC0C
Beschrijving
CAP ALUM 2000UF 20% 60V FLTPCK
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2000 µF 60 V Elektrolytische aluminiumcondensators FlatPack 70mOhm @ 120 Hz 5000 uur @ 105°C
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabr.
Polarisatie
Polair
Serie
Toepassingen
Verpakking
Bulk
Rimpelstroom bij lage frequentie
2.5 A @ 120 Hz
Status onderdeel
Actief
Rimpelstroom bij hoge frequentie
3 A @ 20 kHz
Capaciteit
Afstand geleider
0,394" (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
2,118" L x 1,000" B (53,80mm x 25,40mm)
Spanning - nominaal
60 V
Hoogte - geplaatst (max.)
0,366" (9,30mm)
ESR (equivalente serieweerstand)
70mOhm @ 120 Hz
Type montage
Levensduur bij temp.
5000 uur @ 105°C