VMF227M3R8
Productnummer DigiKey
338-VMF227M3R8-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VMF227M3R8
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 F (EDLC) supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 60mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,295" (7,50mm)
Capaciteit
220 F
Grootte / afmetingen
0,630" dia (16,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,063" (27,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-15°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
60mOhm @ 1kHz