VMF306M3R8 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Tecate Group
Op voorraad: 0
Gegevensblad
30 F (EDLC), supercondensators 3.8 V Radiaal, blik 250mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
VMF/VPF Hybrid LIC Supercapacitors
VMF306M3R8
Productnummer DigiKey
338-VMF306M3R8-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
VMF306M3R8
Beschrijving
CAP LITHIUM HYBRID 30F 3.8V
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Cornell Dubilier Knowles
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
30 F
Grootte / afmetingen
0,394" dia (10,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,709" (18,00mm)
Spanning - nominaal
3.8 V
Bedrijfstemperatuur
-15°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
250mOhm @ 1kHz