450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
450T328F104A1C1
Productnummer DigiKey
CT3059-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
450T328F104A1C1
Beschrijving
POT 100K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Draai-, SPST 1.0 Draai Koolstof 0,5W, 1/2W Soldeerschoen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
CTS Electrocomponents
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Serie
Rotatie
320°
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Weerstand (ohm)
100k
Type actuator
Afgeplat
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
0,875" (22,23mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,250" (6,35mm)
Ingebouwde schakelaar
Draai-, SPST
Busschroefdraad
3/8-32
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Taper
Lineair
Grootte - behuizing
Rond - 0,937" dia (23,80mm)