P170S-FC15BR100K
Productnummer DigiKey
987-1317-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
P170S-FC15BR100K
Beschrijving
POT 100K OHM 1/10W PLASTIC LIN
Standaard levertijd fabrikant
34 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100k Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Draai-, SPST 1.0 Draai Geleidend plastic 0,1W, 1/10W Soldeerschoen
Categorie
Type aanpassing
Door gebruiker gedefinieerd
Fabrikant
TT Electronics/BI
Rotatie
260°
Serie
Resistief materiaal
Geleidend plastic
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
Soldeerschoen
Status onderdeel
Actief
Type actuator
Afgeplat
Weerstand (ohm)
100k
Lengte actuator
0,591" (15,00mm)
Tolerantie
±20%
Diameter actuator
0,236" (6,00mm)
Vermogen (watt)
0,1W, 1/10W
Busschroefdraad
M7 x 0,75
Ingebouwde schakelaar
Draai-, SPST
Type montage
Paneelmontage
Aantal omwentelingen
1.0
Grootte - behuizing
Rond - 0,669" dia (17,00mm)