405C35E12M00000 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 405C35E12M00000 |
Beschrijving | CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 11 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Belastingscapaciteit 20pF |
Fabr. | ESR (equivalente serieweerstand) 60 Ohms |
Serie | Bedrijfsmodus Grondmodus |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -20°C ~ 70°C |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Type MHz-kristal | Verpakking / doos |
Frequentie 12 MHz | Apparaatpakket leverancier 4-SMD (5x3,2) |
Frequentiestabiliteit ±50ppm | Grootte / afmetingen 0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm) |
Frequentietolerantie ±30ppm | Hoogte - geplaatst (max.) 0,033" (0,85mm) |