405C35E12M00000
Productnummer DigiKey
110-405C35E12M00000TR-ND - Tape & Reel (TR)
110-405C35E12M00000CT-ND - Cut Tape (CT)
110-405C35E12M00000DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
405C35E12M00000
Beschrijving
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Gedetailleerde beschrijving
12 MHz ±30ppm Kristallen 20pF 60 Ohms 4-SMD, zonder kabel
Categorie
Belastingscapaciteit
20pF
Fabr.
ESR (equivalente serieweerstand)
60 Ohms
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Frequentie
12 MHz
Frequentiestabiliteit
±50ppm
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frequentietolerantie
±30ppm
Hoogte - geplaatst (max.)
0,033" (0,85mm)