B40SR12424A
Productnummer DigiKey
941-1650-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B40SR12424A
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12.4V 300W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12,4V 24A 60V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
24A
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
300W
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
88,8%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (min.)
18V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,69" H (190,0mm x 76,0mm x 43,0mm)
Spanning - ingang (max.)
60V
Goedkeuringsinstantie
CE, UL
Aantal uitgangen
1
Basisproductnummer
Spanning - uitgang 1
12,4V