B62SR24125CC
Productnummer DigiKey
941-1814-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B62SR24125CC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 24V 300W
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 24V 12,5A 106V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
12,5A
Vermogen (watt)
300W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
106V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Spanning - uitgang 1
24V