B62SR24125C
Productnummer DigiKey
941-B62SR24125C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B62SR24125C
Beschrijving
PWR Sup,Batt,Condit
Standaard levertijd fabrikant
60 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 24,5V 12,5A 106V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
12,5A
Vermogen (watt)
300W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
91%
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C (met reductie)
Spanning - ingang (min.)
18V
Spanning - ingang (max.)
106V
Grootte / afmetingen
7.48" L x 2.99" W x 1.73" H (190.0mm x 76.0mm x 44.0mm)
Aantal uitgangen
1
Standaard nummer
Spanning - uitgang 1
24,5V