B62SR12424CC
Productnummer DigiKey
941-1815-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B62SR12424CC
Beschrijving
DC/DC CONVERTER 12.4V 298W
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld DC/DC-omzetters 1 OUitgang 12,4V 24A 106V Ingang
Categorie
Stroom - uitgang (max.)
24A
Fabrikant
Delta Electronics
Vermogen (watt)
298W
Serie
Spanning - isolatie
2.25 kV
Verpakking
Zak
Toepassingen
ITE (commercieel)
Status onderdeel
Actief
Efficiëntie
89%
Type
Omhuld
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 75°C
Spanning - ingang (min.)
18V
Type montage
Chassismontage
Spanning - ingang (max.)
106V
Grootte / afmetingen
7,48" L x 2,99" B x 1,73" H (190,0mm x 75,9mm x 43,9mm)
Aantal uitgangen
1
Goedkeuringsinstantie
CE
Spanning - uitgang 1
12,4V