DRC-12V100W1AZ is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Delta Electronics
Op voorraad: 15
Gegevensblad
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 6A
Delta Electronics DIN Rail Power Supplies  | Digi-Key Daily
DRC-12V100W1AZ
Productnummer DigiKey
1145-1274-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-12V100W1AZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 72W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Vermogen (watt)
72W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Box
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Laatste keer gekocht
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,58" L x 3,54" B x 2,19" H (90,9mm x 89,9mm x 55,6mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
12V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
6A