DRC-12V10W1AZ
Productnummer DigiKey
1145-1142-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRC-12V10W1AZ
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 12V 830mA
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRC-12V10W1AZ Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
10W
Spanning - isolatie
3 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
82%
Status onderdeel
Verouderd
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 71°C (met reductie)
Functies
IP20, universele ingang
Grootte / afmetingen
2,19" L x 0,71" B x 3,58" H (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
AC-spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB, CE, cULus, cURus, TÜV
Spanning - uitgang 1
12V
Basisproductnummer
Stroom - uitgang (max.)
830mA