DRP024V060W3BN
Productnummer DigiKey
1145-1086-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP024V060W3BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 60W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 2,5A
Categorie
Vermogen (watt)
60W
Fabrikant
Delta Electronics
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Toepassingen
ITE (commercieel)
Verpakking
Bulk
Efficiëntie
86%
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Type ingang
AC
Functies
Regelbare uitgang, IP20, belastingsverdeling, PFC, universele ingang
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
4,62" L x 1,97" B x 4,76" H (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
320 ~ 600VAC (3 fasen)
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, CSA, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
2,5A