DRP024V120W3BN
Productnummer DigiKey
1145-1087-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP024V120W3BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRP024V120W3BN Modellen
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
88%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,62" L x 1,97" B x 4,76" H (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
400 ~ 500VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
5A