DRP024V120W1BN
Productnummer DigiKey
1145-1083-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP024V120W1BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 5A
Categorie
Vermogen (watt)
120W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
90%
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 85°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,87" L x 1,97" B x 4,76" H (123,7mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
5A