DRP024V240W3BA
Productnummer DigiKey
1145-1038-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP024V240W3BA
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,62" L x 1,97" B x 4,76" H (117,3mm x 50,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
320 ~ 600VAC (3 fasen)
Goedkeuringsinstantie
ATEX EN, CB Scheme, CE, CSA, DNV GL, EAC, EN, SIQ, UL
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
107,1-01; 508; 50581; 55011; 55024; 55032; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 61000-6-2; 61204-3
Stroom - uitgang (max.)
10A