DRP024V240W3BN
Productnummer DigiKey
1145-1088-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRP024V240W3BN
Beschrijving
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Gedetailleerde beschrijving
AC DIN-railvoeding 1 Uitgang 24V 10A
Categorie
Vermogen (watt)
240W
Spanning - isolatie
4 kV
Efficiëntie
92%
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 80°C (met reductie)
Grootte / afmetingen
4,76" L x 2,76" B x 4,62" H (117,3mm x 70,0mm x 121,0mm)
AC-spanning - ingang
320 ~ 600VAC (3 fasen)
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
Stroom - uitgang (max.)
10A