MDS-040APS15 BA
Productnummer DigiKey
1145-MDS-040APS15BA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-040APS15 BA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 15V 90 ~ 264 VAC Ingang
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MDS-040APS15 BA Modellen
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
84%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Status onderdeel
Actief
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Type
Open frame
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,90" H (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CB Scheme, CE, EN, UL
Spanning - uitgang 1
15V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Stroom - uitgang 1
2.7 A