MDS-040APS24 BA
Productnummer DigiKey
1145-1000-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MDS-040APS24 BA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 40W
Gedetailleerde beschrijving
Open frame AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 90 ~ 264 VAC Ingang
EDA/CAD-modellen
MDS-040APS24 BA Modellen
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
84%
Bedrijfstemperatuur
-10°C ~ 70°C
Functies
Stand-by uitgang, universele ingang
Grootte / afmetingen
3,00" L x 2,00" B x 0,90" H (76,2mm x 50,8mm x 22,9mm)
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
1.7 A