MEB-1K2A24T ABA
Productnummer DigiKey
1145-MEB-1K2A24TABA-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MEB-1K2A24T ABA
Beschrijving
AC/DC CONVERTER 24V 1200W
Standaard levertijd fabrikant
32 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Ingesloten, met conformal coating AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
94%
Verpakking
Box
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Type
Ingesloten, met conformal coating
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
8,03" L x 5,00" B x 1,59" H (204,0mm x 127,0mm x 40,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
60601-1; 60950-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
50 A