CUS1200M-24
Productnummer DigiKey
285-CUS1200M-24-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CUS1200M-24
Beschrijving
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 24V 50A
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omhuld AC/DC-omzetters 1 Uitgang 24V 85 ~ 264 VAC Ingang
Categorie
Toepassingen
ITE (commercieel), medisch
Fabr.
Spanning - isolatie
4 kV
Serie
Efficiëntie
95%
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C (met reductie)
Status onderdeel
Actief
Functies
Regelbare uitgang, aan/uit op afstand, detectie op afstand, stand-by uitgang, universele ingang
Type
Omhuld
Type montage
Chassismontage
Aantal uitgangen
1
Grootte / afmetingen
7,36" L x 3,66" B x 1,67" H (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Spanning - ingang
85 ~ 264 VAC
Goedkeuringsinstantie
CE, UKCA
Spanning - uitgang 1
24V
Standaard nummer
60601-1; 62368-1
Stroom - uitgang 1
50 A